PAMIĄTKI Z POLSKI/ KOSZULKI CITY 3

Nadchodzą wakacje! Nadchodzą wielkimi krokami, yeah! Pan Dragon cieszy się z tego faktu jak nigdy, bo w tym roku… Kochani, wrócicie z urlopów z przefantastycznymi pamiątkami naszej roboty.

Napracowaliśmy się, że hej 😛 Zajrzyjcie do naszego sklepu, dodaliśmy kubki, koszulki… Dużo tego dobra, a będzie jeszcze więcej! I wszystko takie piękne. Ale do rzeczy, dzisiaj chcieliśmy konkretniej – pochwalić się koszulkami CITY3. Jeśli macie w planach wizytę w Warszawie, Gdańsku, Wrocławiu albo w Krakowie… Nie wracajcie z urlopów z pustymi rękami! Nie wypada 😛 Takie wdzianka na pamiątkę trzeba stamtąd mieć. Prawda, że ilość atrakcji w każdym z tych miast może przyprawić o zawrót głowy i można przez nie zapomnieć wstąpić do sklepu, ale nie martwcie się. Od czego są zakupy onlineTu na spokojnie po powrocie z wakacji albo i przed 😛 będziecie mogli nasze koszulki zakupić. Teraz zerknijcie na zdjęcia poniżej i w drogę! Macie cztery opcje, możecie brać wszystkie. A na zachętę po małej ciekawostce o każdym z miast.Czy wiecie, że… Najstarszy wizerunek Warszawskiej Syrenki pochodzi z 1400 roku. Jednak przez długi czas ta postać miała zupełnie inny kształt niż dzisiaj. Posiadała męski tułów, skrzydła, ogon i łapy!
Czy wiecie, że… Lew to jeden z najbardziej charakterystycznych symboli gdańskich. Jego wizerunek od ponad 500 lat widnieje w herbie miasta. I można go spotkać na wielu elementach architektury Starego czy Głównego Miasta.
Czy wiecie, że… Dokładnie nie wiadomo, ile krasnali mieszka we Wrocławiu. Nie wszystkie odważyły się publicznie pokazać. Każdy z nich ma swój niepowtarzalny charakter, ale łączy je jedno: uwielbiają pozować do zdjęć!Czy wiecie, że… Wielkie kości, wiszące przy krakowskiej katedrze, zapewne od średniowiecza, często identyfikowano jako szczątki smoka, a w rzeczywistości są to kości mamuta, wieloryba i nosorożca.

Ściskamy i życzymy Wam cudownych wakacji!