6 MUST HAVE’ÓW NA WIOSNĘ 2017

Przesilenie wiosenne? Mamy na to radę! A nawet 6 rad 😛 6 must have’ów na wiosnę według Pan Dragona, czyli subiektywny przewodnik o tym, jak w łatwy i szybki sposób uprzyjemnić sobie życie. Tak! Tego Wam właśnie potrzeba. Zatem czym prędzej, tabliczka VIP „Po co sprzątać? Skoro można zgasić światło” (patrz: zdjęcie powyżej) na drzwi. Nie marnujmy bez sensu energii. Kawusia w dłoń i czytamy, oglądamy – co tu fajnego proponujemy, a zaraz potem pędzimy do Pan Dragonowego sklepu online 😀 I kupujemy tututędy droga!wiosna2017Pan Dragonowa gwardia do walki z wiosennym przesileniem 😀

1. TABLICZKA VIP –  bez dwóch zdań z czekoladą w obu dłoniach łatwiej zmierzyć się z każdym kryzysem. Porzuciliśmy już wizję sprzątania, to teraz olewamy pomysł mierzenia się z zimowym tłuszczykiem. Czyli obwieszamy ściany tabliczkami vip i wsuwamy 😀
2. KUBEK TERMICZNY VINTAGE – bo nie ma to, jak mocna, gorąca kawa, a do tego motywujące hasło… I energia powraca!
3. PODUSZKA ROYAL – nie pomogło? Dalej wiosna Wam dokucza? Czas się wyspać! Ale nie byle jak, tylko po królewsku, na złotej pościeli, a dokładniej na złotej poduszce. Słodkich snów.
4. SERCE CERAMICZNE  – i jak? Zapewne jak nowonarodzeni 😀 Cudownie wyspani. Czas zatem nieść dobrą nowinę swoim przyjaciołom. Biegnijcie ich odwiedzić. Z prezentem ma się rozumieć. Z ceramicznym sercem z pozytywnym przesłaniem. Tak, nasze triki działają!
5. KUFEL MĘSKA RZECZ – czas uczcić zwycięstwo! Wypić za wiosnę? No to chlup!
6. KUBEK STAR – a jakby Wam jeszcze coś niecoś powróciło z tego przesilenia, to kubek kawy w złotym kubku i po kłopocie!

Trzymajcie się Kochani!