BĘDZIE FRAJDA! – DZIEŃ DZIECKA/KUBKI KIDS

Najbardziej radosne, pełne śmiechów, chichów i dobrej zabawy święto w roku? Dzień Dziecka! Ale, ale dziś nie tylko maluchy się bawią! Każdy z nas jest dzieckiem 😀 Dlatego śmiało, uwolnijcie choć trochę tej beztroski i radości z życia! Jest okazja, trzeba korzystać. Skaczcie po kałużach, biegajcie po krawężnikach, puszczajcie latawce, grajcie w gumę, w klasy, wsuwajcie lody i watę cukrową w nieograniczonych ilościach… Wyobraźcie sobie, że możecie dziś robić i róbcie wszystko, czego Wasza rozbrykana, dziecięca dusza zapragnie. Super, czyż nie? Hej, nie wstydźcie się! W Pan Dragonie z tej okazji bańki mydlane ?

A do tego kubki KIDS – bardzo sympatyczny pomysł na prezent z okazji Dnia Dziecka. Można ich nakupować 😀 Nie jeden, nie dwa, a całą kolekcję! A potem dopasowywać, który dla kogo – mistrz, sportowiec, mała miss, księżniczka… I mieć z tego pyszną zabawę.syn
mistrznowydziewczynadzieksiezniczka21gwazda
9kids kids1416kidsmiss
kids0kids100
Kubki z kolorowymi rysunkami i miłymi tekstami z pewnością sprawią każdemu maluchowi wiele radości! Nieważne czy będą pełne wody czy ulubionego soczku.
Picie z nich będzie wspaniałą zabawą.

Garść informacji technicznych:
– kubki wykonane są z ceramiki,
– ich objętość, to około 320 ml,
– zostały zapakowane w kolorowe, kartonowe pudełka.

Zapraszamy na zakupy o tu

Wszystkim dzieciom i tym większym, i tym mniejszym, i tym całkiem dorosłym:
niech Wam się spełnią Wasze marzenia! ?