DZIEŃ MATKI 2018/ KOLEKCJA GARDEN

Chyba się z nami zgodzicie, maj to najpiękniejszy miesiąc w roku! Bo w maju wszystko kwitnie! A do tego obchodzimy święto Mamy.
Postanowiliśmy te dwa fakty połączyć i tym miłym sposobem powstała nasza najbardziej „pachnąca” kolekcja prezentowa 🙂 Kolekcja Garden? Czyli Pan Dragonowa kwiaciarnia na Dzień Matki❤️ Częstujcie się! 100% wyjątkowości, miód na serce ukochanej Mamy.
Tak, tak bez dwóch zdań Mamy kochają kwiaty, a kwiaty kochają Mamy! W wersji gadżetowej, np. w postaci praktycznego etui na okulary, myślimy, że kochają się jeszcze bardziej 😛No ba! Obok takiej cudej podusi też nie da się przejść obojętnie. Nic tylko porwać ją na łąkę i sobie na niej leżeć…… a żeby ta sielanka była jeszcze bardziej wyjątkowa… Można postarać się o aromatyczną kawkę w tym kubeczku.A po powrocie z pleneru upichcić coś pysznego – koniecznie w tym zestawie kuchennym 😀I tak miło spędzone chwile uwiecznić w pamiętniczku za pomocą tego długopisu 😀
Widzicie, wszystkie gadżety z kolekcji są Mamie niezbędne 😀
Zatem wpadajcie na zakupy tu, tu,tu, a także do Empików, sklepów papierniczych, księgarni, kiosków ruchu i innych tego typu puntów na terenie całego kraju.
Pozdrawiamy wszystkie wspaniałe Mamy!