HO, HO, OH… KTO JESZCZE NIE MA ZROBIONYCH PREZENTÓW?

Zawsze jest tak, że mamy plan: najpierw prezenty! Najlepiej już w listopadzie, aby ze wszystkim zdążyć, aby było na spokojnie, przemyślanie, dla każdego od serca i trafione w 10! I nagle grudzień nas zaskakuje…

Mija jeden tydzień, drugi i oblewa nas gorący pot na samą myśl, że daliśmy znowu ciała i nie obędzie się bez, co rocznego maratonu po zatłoczonych galeriach handlowych i wybierania czegoś, co chociaż trochę może się komuś spodobać… Żal, dół i zmęczenie, ech.
Dość! Koniec tego!
Jest jeszcze jedno wyjście. Możecie skorzystać z pomysłów Pan Dragona! Zamówić nasze sprawdzone prezenty online lub podejść do najbliższej księgarni, sklepu papierniczego, Empiku, Rossmana… Wybrać, upominki z naszym logiem, na pewno się spodobają! Oto kilka propozycji, nasza choinka prezentowa? A na niej, zaczynając od czubka: herbatki, kubeczek, serce z brokatem i miłą wiadomością, skarpetki (dwie pary), kolejny kubeczek, znowu skarpetki, koszulka, drugie serce i jako pieniek skarbonka Home 2 🙂 Wszystko w bajecznym bożonarodzeniowym wydaniu. Jest klimat, jest magia, pozostaje tylko pięknie zapakować, ale to już – z takimi prezentami – czysta przyjemność 😛Świątecznie już ściskamy!