MAGICZNY PREZENT DLA KAŻDEGO, CZYLI KOLEKCJA ASTRO

Witajcie w Nowym 2022 Roku! Życzymy Wam samych wspaniałości. I zaczynamy z przytupem, bo od nowej kolekcji Astro. Będzie magicznie i wyjątkowo.

Znaki zodiaku, horoskopy, astrologia… Temat przez jednych wyśmiewany, przez innych studiowany z namaszczeniem. Jedno jest pewne, każdy dobrze wie: spod jakiego znaku zodiaku jest! A do tego niejeden horoskop w życiu przeczytał. I albo zabawę miał z tego przednią albo wybauszał oczy ze zdziwienia i myślał: „wow, jakie to prawdziwe!”

Kolekcja Astro to 12 wyjątkowych zestawów. Każdy składa się z kubka i breloka. Każdy zapakowany jest w kolorowe, kartonowe pudełko – które na prezent nadaje się idealnie. Każdy z 12 wzorów przypisany jest danemu znakowi zodiaku.

Po jednej stronie kubka i na breloku widnieje grafika symbolizująca konkretny znak. Po drugiej stronie kubka i na opakowaniu znajdziemy cechy osobowości osoby spod tego znaku.

Zapewne już przebieracie nogami, aby zobaczyć kubek ze swoim znakiem zodiaku i dowiedzieć się jakie cechy Was określają. Zatem nie przedłużamy, lećcie zaspokoić swoją astro ciekawość i dajcie znać czy opis się zgadza.

Magicznie pozdrawiamy!

PS na zakupy tędy droga