STRASZNIE FAJNE PREZENTY NA HALLOWEEN

Zastanawialiście się kiedyś, o czym marzy Frankenstein?
Jakiś czas temu mieliśmy okazję osobiście go o to zapytać 😀 Wpadł do nas niespodziewanie na herbatkę 😛 I tak się rozgadał, że opowiedział nam nie tylko o swoich, ale również o skrytych pragnieniach całej rodzinki Addamsów.
Zatem jakbyście się wybierali do nich z wizytą…
Oto lista prezentów, jakie sobie wymarzyli 😀

Gomez i Morticia Addams cierpią na brak prawdziwych kubków, mają dość picia kawy i herbaty z mysich trumienek, zestaw z kolekcji Life and Love „Piękna i Bestia” skradł im serce. I ponoć była to miłość od pierwszego wejrzenia.

Z kolei ich ukochana córeczka Wednesday śni o czerwonokrwistej koszulce z kolekcji Christmas „Królewna Śnieżka„. Jest w niej koszmarnie zakochana i nie wyobraża sobie tegorocznych świąt w innej kreacji niż właśnie ta.

Lurch jest kolekcjonerem kubków termicznych, ale takiego arcyupiornie dobrego jeszcze nie ma. Wszystkie mu przeciekają 🙁

Pugsley wzdycha do tej poduszki. 100% Macho, przecież to cały on 😛 Przynajmniej według niego 😀

Kuzyn To najbardziej na świecie potrzebuje porządnego, a zarazem odpowiadającego jego przecudnie koszmarnej osobowości etui na okulary 😀 Jakiś czas temu stwierdził, że ma coś z Supermena 😉

Wujek Fester za sprawą Wednesday, która pokazała mu te przestrasznie wspaniałe koszulki, przepadł i nie może zapomnieć o jednej z nich.

I wreszcie odpowiedź na pytanie, które nas najbardziej nurtowało, o czym marzy Frankenstein 😀 O tych ciepłych i przecudnie strasznie wyjątkowych skarpetkach z kolekcji So Macho.

Zatem strasznie pozdrawiamy i strasznie zapraszamy na zakupy tu, tu, tu!

Źródło zdjęć wizerunków powyższych postaci Pinterest