18 URODZINY, A MOŻE BY TAK… W DŻUNGLI???

Na te urodziny każdy bez wyjątku czeka z wytęsknieniem, wierzy, że, kiedy nastanie w końcu ten upragniony dzień, człowiek obudzi się i będzie mógł już wszystko, podbije świat!

„Ha, ha, ha” – powiedzą Ci, co 18-nastkę mają dawno za sobą. – „Guzik, bo nic się nie zmieni.”

Czyżby?! Nie bylibyśmy tego tacy pewni…

Bo bez dwóch zdań zmieni się jedno – kolekcja kartek od Pan Dragona! Wzbogaci się o te najzabawniejsze, najbardziej uszczypliwe, zgryźliwe, ironiczne, naj, najulubieńsze – osiemnastkowe!!!

Tworząc kartki na tę okazję, szalejemy na maksa. To taka okazja, kiedy dzikie zwierzęta zdają się wychodzić z naszych grafik, taa one ożywają! Aaaa! Czas się bać? Nie, spokojnie one są łagodne i bardzo imprezowe 😛 Zobaczcie sami.
W środku tekst: (To Twój dzień, jedyny w życiu, niepowtarzalny i wyjątkowy jak Ty! Ciesz się i baluj, dokazuj, rozkazuj, wyginaj śmiało ciało, hulaj, ile się da i relaksuj się najlepiej jak potrafisz! Sto lat!)
W środku tekst: (Niech gra muzyka, a Ty wiruj na parkiecie do samego rana. Śmiej się, śpiewaj i baw na całego. Pamiętaj, dziś jesteś gwiazdą!)
W środku tekst: (To Twój dzień! Jedyny, niepowtarzalny i wyjątkowy, tak jak Ty! Niech świat dziś legnie u Twych stóp! Sto lat! )

W środku tekst: (Obudzisz się najwcześniej w południe! No cóż – takie są uroki bycia dorosłym. Jak impreza, to na całego! Wszystkiego najlepszego!)

W środku tekst: (Jesteś dorosły! Możesz lecieć na karnawał w Rio, śpiewać w egzotycznym trio, możesz wspinać się na K2 i w pokera możesz grać! Możesz doświadczać życia rozkoszy, zostać celebrytą i czasem gwiazdorzyć! Tak, tak! Możesz wszystko, zatem nie trać czasu tylko ruszaj na podbój świata!)

W środku tekst: (To jest ten dzień! Możesz już wszystko! Pić szampana, szaleć do rana, tańczyć na stole i śpiewać ole! Ole! To będą legendarne urodziny!)

Ściskamy!